Зимові свята на кафедрі суспільних наук пройшли традиційно весело й інформативно.

14 грудня зі студентами 2 групи І курсу медичного факультету № 1 було проведено відкриту кураторську годину «Андріївські вечорниці» (куратор групи – доцент Подкупко-Дячкова Т.Л.) за присутності декана факультету, професора Котюжинської С.Г., завідувача кафедри суспільних наук, доцента Сікорської О.О., завуча кафедри, ст. викладача Шаніної О.С., співробітників кафедри – доцента Кулачинського М.М., викладачів Парової Г.А.,
Світлицької В.Р., Яковець Г.В. Куратором, доцентом Подкупко-Дячковою Т.Л. було організовано інсталяцію аутентичних розваг української молоді  в традиційній культурі під час зимового циклу свят. Студенти самостійно випекли Калиту, приготували обрядові та жартівливі пісні, сценки з народного життя.

27 грудня зі студентами 3 групи спеціальності «фармація» 1 курсу міжнародного факультету було проведено тематичне семінарське заняття «Українські вечорниці». Викладач групи, доцент Уварова О.О. повідомила студентам про цікаві національні традиції святкування Нового року та Різдва. Студенти жваво обговорювали відомі їм факти з української традиційної культури, а також зробили фотосесію в українському автентичному вбранні.

На початку року завідувач кафедри, доцент Сікорська О.О. приймала поздоровлення від студентського самоврядування, а 9 січня на чолі з керівником Центру студентської творчості Бичковою С.О. на кафедру завітали студенти, вбрані у традиційний одяг, які розгорнули справжнє вертепне дійство з колядками і віршами та привітали з Новим роком співробітників кафедри суспільних наук. Дякуємо за святковий настрій!

Усі заходи пройшли у дружній святковій атмосфері.

Завідувач кафедри суспільних наук, доцент Сікорська О.О. та колектив кафедри вітають усіх співробітників та студентів університету з Новим роком та з великим натхненням планують і надалі долучати молодь до традицій рідної землі, знайомити з цінностями українського суспільства.