ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ!

Чи можна було коли-небудь уявити, що нинішній Міжнародний жіночий день 8 Березня ми будемо відзначати в умовах війни?

Так, дуже важко поєднати це ніжне весняне свято з тим, що відбувається сьогодні на нашій землі! Проте знову на календарі весна, її прихід не можна зупинити, як і обертання нашої планети навколо Сонця.

У кожного з нас були свої сподівання на цю весну. Хтось готувався до захисту дисертації або проведення конференції, хтось збирався у відрядження, а хтось планував цікаву поїздку.  І все це перекреслила війна!

Українські жінки у ці суворі дні нарівні з чоловіками стали на захист Батьківщини. Жінки-лікарі і медсестри, як завжди, на передньому фронті — надають медичну допомогу пораненим, оперують, лікують, працюючи 24 години на добу. Жінки разом із чоловіками борються проти ворожої зграї у загонах тероборони, волонтери збирають речі для наших захисників, готують їжу. Наші жінки вкотре виявили свою активну громадянську позицію, патріотизм та відвагу.

Ми пишаємося вами!

Жінки ОНМедУ, представниці професорсько-викладацького складу, університетських клінік та центрів, взагалі всіх підрозділів університету, виконують справу величезного значення — підготовку лікарів, чия самовіддана робота у воєнний час рятує життя воїнів.

Низько вклоняємось вам!

Зі святом весни, любові! Здоров’я вам, витримки, мужності, терпіння, надії та віри в нашу Перемогу!

Щиро Ваш — Валерій ЗАПОРОЖАН