Заходи в ОНМедУ з нагоди міжнародного Дня боротьби з туберкульозом

24 березня 2023 року відбулося засідання Одеського обласного науково-практичного товариства фтизіатрів та пульмонологів, Товариства молодих вчених та Студентського наукового товариства кафедри фтизіопульмонології з нагоди міжнародного Дня боротьби з туберкульозом.

Зі вступним словом виступила завідувачка кафедри фтизіопульмонології, доктор медичних наук, професорка Мацегора Ніна Анатоліївна.

Доповідь на тему “Туберкульоз органу зору– сучасний погляд на проблему” презентувала студентка 16 групи 6 курсу, Кушнір Марія Олександрівна.

Голова Центральної лікарсько-консультативної комісії КНП “Одеський обласний центр соціально значущих хвороб” ООР Петренко Оксана Іванівна представила доповідь на тему “Розгляд клінічних випадків туберкульозу – актуальні проблеми сьогодення”.

З доповіддю на тему “Особливості рентгенологічних ознак лікарсько-стійкого туберкульозу асоційованого з ВІЛ-інфекцією в залежності від рівня імуносупресії” виступила  студентка 12 групи 5 курсу, Кушнір Вероніка Володимирівна.

Після доповідей було цікаве обговорення.