З Днем народження!

Професорсько-викладацький та студентський колективи вітають з Днем народження доктора медичних наук, професора Анатолія Сергійовича Сона, завідувача кафедри неврології та нейрохірургії ОНМедУ.

Анатолій Сергійович Сон після закінчення Дніпропетровського медичного інституту в 1992 р працював лікарем-нейрохірургом в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. І. І. Мечникова і лікувально-виробничому об’єднанні «Дніпропетровський міжобласний клінічний психоневрологічний центр». З 1992 по 1996 рр. він асистент кафедри нейрохірургії Дніпропетровської державної медичної академії, а з 1996 року – доцент кафедри анестезіології, реаніматології, нейрохірургії з курсом післядипломної підготовки Одеського державного медичного університету. З 1999 р – завідувач кафедри факультетської хірургії з курсом нейрохірургії, з 2002 – завідувач кафедри нейрохірургії та неврології Одеського національного медичного університету.

Професор А. С. Сон – висококваліфікований нейрохірург, володіє класичними та найновішими методами консервативного і оперативного лікування і діагностики захворювань нервової системи, щороку виконує 150–200 операцій найвищої складності.

Під керівництвом Анатолія Сергійовича пройшли удосконалення понад 1500 лікарів Південного регіону України. Його нагороджено найвищою відзнакою Українського науково-практичного товариства неврологів, психіатрів та наркологів – дипломом конкурсу ім. проф. Б. М. Маньківського.

А. С. Сон — автор 230 наукових статей, 30 винаходів і 3 підручників. Під його керівництвом захищені 8 кандидатських та 1 докторська дисертації.

Шановний Анатоліє Сергійовичу! Колектив нашого університету бажає Вам успіхів, натхнення, благополуччя! Нехай Вас оточують тільки добрі, чуйні люди! Міцного здоров’я Вам і Вашій родині на довгі роки!