З Днем народження, Одесо!

Сьогодні нашому чудовому, неповторному місту, перлині біля Чорного моря Одесі виповнилося цілих 228 років! У цей день мешканці міста відчувають себе великою сім’єю.

Свято розпочалось з урочистої церемонії підняття прапору Одеси на Думській площі, в якій взяли участь перші особи міста та області, депутати, військові та видатні одесити.

Серед поважних гостей був присутній ректор нашого славетного університету, академік, почесний громадянин Одеси Валерій Запорожан.

Одеситів привітали мер міста Геннадій Труханов та голова Одеської військової адміністрації Максим Марченко.

Було відкрито оновлений пам’ятний знак містам-побратимам Одеси. Замість видалених назв російських та білоруських міст тут встановили знаки американського Майамі й Майамі-Біч та італійської Венеції.

Одеситів було нагороджено почесними званнями, військових та волонтерів відзначили нагородами.

І хоч у цьому році день народження Одеси відбувається у значно скромнішому форматі, ніж завжди, дух вільного міста з його традиціями інтернаціоналізму, підприємництва, взаємодопомоги, щирими та веселими людьми нікуди не дівся. Навпаки, як зазначив Геннадій Труханов, усі наші друзі поруч з нами в нелегкий час — вони надають гуманітарну допомогу, зброю, приймають переселенців чи навіть воюють в інтернаціональному загоні ЗСУ.

Ми об’єднані однією метою і єдиною мрією — скоріше звільнити нашу землю від непрошених гостей і зробити все, щоб наша країна знову процвітала, а разом із нею і рідна Одеса.