31 травня 2018 року відбулася XIX науково-практична конференція “Чтения в память святого Луки Крымского (В.Ф. Войно-Ясенецкого) “Жизнь. Деятельность. Творчество. Наука и религия””. На початку конференції відбувся молебень на честь святителя Луки Кримського та святої мучениці Валентини на території Одеської міської клінічної лікарні №3 ім. проф. Л.І. Алейникової.

Під час пленарного засідання були заслухані доповіді Протоієрея Іоанна Полещука, професора Одеського національного медичного університету Попова О.Г., професора Бобрової Н.Ф., професора Мальцева Е.В., професора Ханжи В.Б., професора Голубович І.В., професора Пустовіт С.В., доцента Коваленка О.П. та студентки 1-го курсу Одеського національного медичного університету Радченко А.І.”.

Завідувач кафедри симуляційної медицини, заслужений діяч освіти України, професор Попов Олександр Георгійович, який є багаторічним членом оргкомітету, виступив з доповіддю “Святитель Лука и сегодняшний день”.