Відеофайли «Військова хірургія» від професора Девіда Нотта (Великобританія)

Шановні вчителі та студенти!
Запрошуємо приєднатися до відеофайлів «Військова хірургія» від професора Девіда Нотта (Великобританія).
Нагадаємо, що Девід Нотт є одним із провідних світових експертів у галузі бойової та травматологічної хірургії. Професор Нотт, який народився в Кармартені в західному Уельсі, раніше працював в зонах конфлікту, включаючи Афганістан, Ірак та Сирію.
Хірург-консультант з лікарні Святої Марії в Лондоні зробив Україну останнім місцем у своїй місії з навчання лікарів щодо надання допомоги при пораненнях внаслідок війни.
Професор Девід Нотт люб’язно надав посилання на свої відеофайли «Військова хірургія», які скорочено до 4 годин і перекладено українською мовою.
Необхідно мати встановлений телефонний додаток Viber.
Студенти-медики із задоволенням приймають участь у zoom-сесіях, аби отримати відповіді на будь-які запитання за темою.

Подробиці онлайн-курсу дивіться нижче.
ПОСИЛАННЯ ТА ПАРОЛЬ для військової хірургічної підготовки українських хірургів:
ПАРОЛЬ: DNFUkraine2022