Вступна кампанія в ОНМедУ

13 серпня 2020 року, за наказом Міністерства освіти і науки України відповідно до Умов прийому, в Одеському національному медичному університеті розпочалась вступна кампанія.

Робота приймальної комісії досить насичена — заяв абітурієнтів, які приймаються тільки в електронному вигляді, набагато більше вже з перших часів вступної кампанії. За даними на 14 серпня 2020 року, кількість заяв абітурієнтів дещо збільшилась в порівнянні з торішньою на початок вступу.

«На це ми очікували — по-перше, Одеський національний медичний університет завжди був популярним та рейтинговим, по-друге, з початку лютого 2020 року проведено значний обсяг профорієнтаційної роботи із залучення вступників до лав Одеського національного медичного університету», — зазначив відповідальний секретар приймальної комісії ОНМедУ Е. С. Бурячківський.

Незважаючи на перевантаження електронної бази (ЄДЕБО) в перші часи роботи, до приймальної комісії Одеського національного медичного університету 13.08.2020 року було подано більше 560 заяв на різні спеціальності та з різними пріоритетами.

Серед абітурієнтів ОНМедУ, як завжди, не тільки одесити. Ми маємо бажаючих стати студентами нашого вишу з різних областей України та з тимчасово окупованих територій. Адже на базі університету працюють Освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» відповідно до наказів МОН та МОЗ України.

Як і раніше, безперебійно працюють консультаційні центри з допомоги при поданні електронних заяв від вступників. Прийом документів та проведення вступних випробувань у іноземних вступників почався 1 серпня 2020 року.

Відповідальний секретар приймальної комісії ОНМедУ Е. С. Бурячківський впевнений: «Темп вступної кампанії буде доволі активним протягом усього її терміна. До того ж, відповідно до наказу МОЗ України від 11.08.2020 за № 1850 «Про державне замовлення на підготовку фахівців, науково-педагогічних кадрів, підвищення кваліфікації лікарів та провізорів у 2020 році», Одеському національному медичному університету виділено 302 місця за державним замовленням, з яких 300 місць на спеціальність 222 — Медицина та 2 місця на спеціальність 221 — Стоматологія. В минулому році, на жаль, багато талановитих абітурієнтів вимушені були подавати заяви в інші медичні університети, хоча бажали вчитися у нас. Цього року, як і раніше, в ОНМедУ є державне замовлення, є шанс навчатися не тільки за контрактом. Залишається тільки нагадати, що 22 серпня о 18.00 закінчується вступна кампанія в ОНМедУ».