Вступна кампанія розпочалась!

19 липня 2023 року відповідно до Порядку прийому до вищих навчальних закладів України в Одеському національному медичному університеті стартувала вступна кампанія.

Почався прийом заяв і документів за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія» й «Фармація, промислова фармація».

За словами відповідального секретаря приймальної комісії ОНМедУ Геннадія Степанова, робота приймальної комісії з першого дня дуже насичена. «Хоча процедура прийому відбувається через електронний вступ, багато абітурієнтів, іноді з батьками, із будь-яких питань приходять поспілкуватися з представниками приймальної комісії. Для вступників, яким потрібна допомога в поданні електронної заяви або створенні особистого електронного кабінету, обладнаний «Куточок вступника». Ми розуміємо стурбованість та хвилювання вступників і їхніх батьків, тому намагаємося створити для них комфорті умови. Приймальна комісія працює щоденно з понеділка по п’ятницю з 9 до 16 години і готова допомогти кожному абітурієнту», — зазначив Геннадій Степанов.

Нагадуємо, що інформацію стосовно вступу до ОНМедУ можна отримати не тільки на Ольгіївський, 13, а й за телефоном(048) 723-35-67 та е-поштою:[email protected]