ВСТУПНА КАМПАНІЯ ДО АСПІРАНТУРИ 2024

Із завершенням вступної кампанії на навчання в аспірантурі ми хочемо подякувати всім, хто проявив інтерес до продовження наукової кар’єри в Одеському національному медичному університеті! Ваша мотивація та прагнення до знань є основою розвитку медичної науки та суспільства.

Майбутні здобувачі освіти допускались до вступних іспитів тільки у випадку успішної здачі ЄВІ, який в свою чергу складався з двох частин: ТЗНК прохідний бал якого становив 160 та тест на знання іноземної мови.

Вступні випробування передбачали:

• іспит зі спеціальності в вигляді тестування (50 тестових завдань), в обсязі програми рівня вищої освіти магістра, відповідно до однієї з трьох обраних спеціальностей: 221 «Стоматологія», 222 Медицина», 228 «Педіатрія»;
  • іспит з англійської мови (50 тестових завдань) на знання лексики, медичних термінів та граматики, які відповідають рівню знання мови В2;
  • співбесіду з гарантами освітньо-наукових програм та провідними фахівцями.

Під час співбесіди вступники презентували власну науково-дослідну пропозицію, що відповідала напряму дисертаційному дослідженню зі спеціальності, за якою здійснювався вступ до аспірантури. Їм необхідно було обґрунтувати тематику та актуальність проведення дослідження, розповісти про стратегію дослідницького пошуку та обґрунтувати наукову новизну свого дослідження.

Серед цьогорічних вступників до аспірантури є випускники як  нашого університету, так й інших закладів, які після проходження інтернатури, вирішили пов’язати подальшу діяльність саме з Одеським національним медичним університетом.

Рекомендовано до зарахування:

• на місця державного замовлення денної форми навчання 10 здобувачів, серед них 7 за спеціальністю 222 Медицина», та 3 за спеціальністю 221 «Стоматологія»;
  • за кошти фізичних або юридичних осіб на заочну форму навчання 5 здобувачів за спеціальністю 222 Медицина».

Нагадаємо, що навчання в аспірантурі відбувається впродовж 4 років. Але мотивовані аспіранти, які успішно опанують освітню програму та виконають власну наукову роботу раніше, зможуть захистити дисертаційне дослідження достроково після успішного завершення освітньої складової програми – по закінченню 2-го чи 3-го року навчання. Для підготовки фахівців найвищого рівня Університет пропонує потужну базу, найновіші освітні та наукові технології, здобуття необхідного рівня знань у найкращих фахівців.

Список рекомендованих до зарахування для навчання в аспірантурі доступний на нашому сайті. Наказ буде оприлюднений 30 серпня 2024 року.

Щиро вітаємо всіх, хто успішно пройшов відбір, та бажаємо вам натхнення та успіхів у подальших наукових дослідженнях!