Всеукраїнський день бібліотек

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Всеукраїнський день бібліотек, що традиційно відзначають в Україні у вересні, свідчить про глибоку повагу народу до культури, освіти, духовних надбань і, безперечно, про визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека.

Ваша відповідальна справа відкриває нам шлях до книги — джерела споконвічної мудрості та знань!

Задовольняючи наукові й культурні потреби працівників нашого вишу та студентства, бібліотека забезпечує нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду інформації зі світового простору, сприяє піднесенню інтелектуального рівня університетської спільноти.

При цьому бібліотекар — це вартовий знань, людина, що опікується збереженням культурних, технологічних та історичних здобутків людської цивілізації.

Ви — наш надійний флагман в океані науково-медичної інформації.

Висловлюємо вам вдячність за наполегливу працю, відповідальність, надійність і вірність обраному фаху, багатогранну благородну діяльність, активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у нелегкій почесній справі.

Прийміть щирі побажання міцного здоров’я, щастя, добробуту, злагоди в сім’ях і колективах. Енергії вам і творчої наснаги, подальших успіхів у вашій благородній просвітницькій справі на благо розвитку Одеського національного медичного університету!

Адміністрація