Вперше 10 кращих морфологів України в стінах ОНМедУ отримали «Золоту медаль В. О. Беца»

З 2 по 4 жовтня на базі кафедри нормальної та патологічної клінічної анатомії й кафедри гістології, цитології та ембріології ОНМедУ пройшов «VII Конгрес наукового товариства анатомів, гістологів, ембріологів, топографоанатомів України», що зібрав представників усіх медичних вузів країни.

Вперше це значуща подія для будь-якого морфолога, навіть для того, який займається морфологією не людини, а тварини, пройшла в Одесі.

Протягом трьох днів кращі морфологи України ділилися своїми знаннями та напрацюваннями, апробованими на своїх кафедрах, знайомили зі своїми учнями-послідовниками і їх першими науковими кроками, обговорювали останні досягнення в сучасній морфології.

Вперше за історію існування НТ АГЕТ України на VII Конгресі пройшла церемонія нагородження за досягнення в морфології. 10 видатних вчених з рук президента НТ АГЕТ України, члена-кореспондента НАМН України, професора Юрія Чайковського отримали найвищу нагороду товариства — «Золоту медаль В. О. Беца». Серед нагороджених — зав. кафедрою нормальної та патологічної клінічної анатомії, професор Аппельханс О. Л.

Ще один співробітник ОНМедУ — Наталя Анатоліївна Антонова — отримала нагороду «Майстер музейної справи». У цій номінації вона єдина, як, втім, і єдиний у своїй унікальності 120-річний анатомічний музей Одеського медуніверситету: в Україні таких немає, в Європі кілька. Всі учасники Конгресу не змогли приховати захоплення від побачених колекцій з порівняльної ембріології, порівняльної анатомії і всіх анатомічних препаратів.

Члени локального організаційного комітету ОНМедУ доклали величезних зусиль, щоб програма форуму була цікава і інформативна для всіх морфологів. Їм вдалося створити і атмосферу наукового свята, і пробудити бажання у гостей організувати наступний Конгрес знову в Одесі.

Переглянути фотографії

Більше фото тут