Вітаємо з Всеукраїнським днем бібліотек

30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури. Цей день — визнання великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека. За своїм природним призначенням бібліотеки є потужним важливим чинником інтелектуального, духовного й естетичного збагачення кожної нації.

Задовольняючи наукові та культурні потреби працівників нашого університету та студентства, бібліотека забезпечує нерозривний зв’язок минулого і сьогодення, одержання повного огляду науково-медичної інформації зі світового простору, сприяє піднесенню інтелектуального рівня університетської спільноти.

У цей день професійного свята наше суспільство віддає данину шани подвижникам бібліотечної справи, людям, які присвятили своє життя книзі, знанням, його Величності Інформації.

Незважаючи на час страшенних випробувань, що випали на долю нашої країни, ви активно сприяєте розвитку наукової та навчальної діяльності університету.

Формат віддалених бібліотечно-бібліографічних послуг, координування та забезпечення науковців і студентів доступами до міжнародних баз даних, адміністрування та підтримка великих бібліотечних онлайн ресурсів — усе це ви, ваша наполеглива праця і відповідальність!

У реаліях сьогодення, знаю, працівники нашої бібліотеки проводять і волонтерську діяльність. Ви плетете маскувальні сітки, долучаєтесь до проектів зі збору коштів на допомогу ЗСУ, допомагаєте постраждалим від російської агресії. Це ваш внесок у спільну перемогу, яку неодмінно здобуде Україна. Висловлюю вам вдячність за ваше велике добре серце, за надійність і вірність обраному фаху, багатогранну благородну діяльність, активну громадську позицію, високий рівень професіоналізму та ініціативність у нелегкій почесній справі.

Дозвольте ще раз привітати вас із Всеукраїнським днем бібліотек і побажати миру і щастя, міцного здоров’я і достатку, віри, надії, любові.

Енергії вам і творчої наснаги у вашій благородній просвітницькій справі на благо розвитку Одеського національного медичного університету.

Валерій Запорожан