Вітаємо з ювілеєм Валерія Миколайовича ЗАПОРОЖАНА!

Сьогодні, 2 березня 2022 року, виповнюється 75 років від дня народження ректора ОНМедУ, видатного вченого, академіка НАМН України, доктора медичних наук, професора Валерія Миколайовича ЗАПОРОЖАНА.

Лікар, вчений, філософ, керівник, автор багатьох успішних починань і наукових методик, Валерій Миколайович майже 30 років стоїть за кермом білосніжного лайнера під назвою ОНМедУ і веде його крізь усі шторми до перемоги в усіх напрямах як науки, так і навчального процесу, до міжнародного авторитету та визнання.

Дуже вдало зійшлися зірки на його небі: обрав одну на все життя професію, в якій досяг великих успіхів у розвитку медицини і підготовки висококваліфікованих медичних кадрів для нашої рідної України та багатьох іноземних країн.

Ясний розум, цілеспрямованість і велика любов до науки і людей дали змогу йому шукати і знаходити найбільш вірні шляхи починань: використання можливостей кріомедицини, малоінвазивних, ендоскопічних, лазерних методів діагностики та лікування, розвитку робототехніки в ОНМедУ, симуляційного навчання, викладання англійською мовою, створення видавничо-поліграфічного комплексу та багато іншого в житті університету.

Адже все це — справжнє втілення найкращих мрій у життя!

Дорогий Валерію Миколайовичу! Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, творчого натхнення, бадьорості духу і прагнень досягти ще нових і нових висот.

Щиро Ваш — колектив ОНМедУ.