Вітаємо з ювілеєм!

Колектив Одеського національного медичного університету щиро вітає з ювілеєм Володимира Володимировича Бабієнка!

В 1996 році він з відзнакою закінчив Одеський державний медичний університет, в 1997 році — інтернатуру, працював асистентом на кафедрі гігієни та медичної екології. Педагогічну діяльність суміщував з роботою лікаря комунальної гігієни Одеської обласної санітарно-епідеміологічної станції.

У 2004 році Володимир Володимирович захистив кандидатську дисертацію, у 2014 році — докторську. І з цього ж року посідає посаду професора, завідувача кафедри загальної гігієни Одеського національного медичного університету.

Володимир Володимирович Бабієнко — лікар, фахівець у галузі профілактичної медицини вищої кваліфікаційної категорії. Він є автором понад 180 наукових праць, у тому числі 2 патентів, 4 монографій.

Професор Бабієнко має вищу педагогічну освіту. Він закінчив Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К. Д. Ушинського, художньо-графічний факультет. Володимир Володимирович — член Національної спілки художників України, заслужений художник України, автор національного підручника з педагогіки та кількох збірок художніх творів.

В. В. Бабієнко має державні нагороди за високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток освіти й охорони здоров’я.

Шановний Володимире Володимировичу! Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров’я, багато років плідної сумлінної праці на благо медичної науки і практичної медицини, а також творчої наснаги для створення чудових картин та цікавих творів!