Вітаємо з 75-річчам Бірюкова Віктора Сергійовича!

Співробітники кафедри педіатрії №1, Одеська асоціація лікарів педіатрів та неонатологів, лікарі Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, вдячні пацієнти поздоровляють к.мед.н, доцента Бірюкова Віктора Сергійовича з 75-річчам з дня народження.

Віктор Сергійович всебічно розвинута людина з великої літери, яка володіє різноманітними знаннями з педіатрії, соціальної медицини, педагогіки, художньої літератури, мистецтва, вільно володіє англійською мовою.

Велике почуття гумору, знання особливостей культури різних країн світу допомагають Віктору Сергійовичу цікаво і захоплююче проводити лекції та практичні заняття як з іноземними, так і з вітчизняними студентами. Він вміє просто пояснювати складні речі в діагностиці поширених захворювань у дітей. Його поважають і шанують студенти, пацієнти і колеги.

Сьогодні видався чудовий момент сказати вам Віктор Сергійович, що ви прекрасна людина та друг, вірний товариш та радник. Висловлюємо Вам велику подяку за гідний та безцінний внесок у розвиток освіти та викладацької діяльності. Успіхи студентів – це результат вашої плідної та згуртованої роботи, сумлінного ставлення до своєї справи!

Нехай за Вашу самовіддану працю, за високий професіоналізм, за душевну чуйність та увагу до кожного пацієнта доля нагородить Вас усіма благами, обдарує міцним здоров’ям та наділить довголіттям, прожиті роки дарують приємні спогади, а набутий досвід дасть поштовх до нових звершень і перемоги. Бажаємо бути завжди в русі та прагненні змінювати себе та світ, підкорювати нові і нові вершини, адже немає межі досконалості. Нехай посміхається вам життя, поряд будуть рідні та близькі, а життя тішить новими подіями. Будьте здорові та щасливі! Бажаємо завжди розвиватися, впевнено йти вперед і досягати намічених цілей! Надихайтеся на нові ідеї, звершення та задуми.