Вітаємо Олександра Пастухова з нагородою у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт!

Вітаємо здобувача 3 курсу медичного факультету № 1 Олександра Пастухова, який нагороджений Дипломом ІІІ ступеня за участь у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Національно-патріотичне становлення молоді», що був організований Інститутом політико-правових та релігійних досліджень у період жовтня 2023 р. – січня 2024 р. з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Дякуємо науковому керівнику – доцентці кафедри суспільних наук Олені Уваровій за інформаційну та консультаційну допомогу.

Особливо приємно, що наш студент став дипломантом серед великої кількості учасників – цього року їх було 20187. До оцінювання робіт конкурсантів були залучені: відомі державні та громадські діячі, вчені, митці, представники міжнародних організацій та провідних правничих видань.

Бажаємо подальших успіхів!