Вітаємо ЛОСЄВА Олександра Олександровича з 75-річчям!

Співробітники кафедри дитячої хірургії, спільнота лікарів — дитячі хірурги України, лікарі Одеської обласної дитячої клінічної лікарні й вдячні пацієнти поздоровляють доктора медичних наук, професора ЛОСЄВА Олександра Олександровича з 75-річчям з дня народження!

Дорогий Олександре Олександровичу! Ви пройшли славний шлях від студента Одеського медичного інституту до завідувача кафедри дитячої хірургії Одеського національного медичного університету. Сьогодні Ви очолюєте кафедру дитячої хірургії ОНМедУ, берете активну участь у найважливіших освітніх програмах. На цьому шляху десятки років плідної наукової, медичної та викладацької роботи, сотні вдячних пацієнтів і учнів. Ви є автором понад 200 публікацій у вітчизняних і зарубіжних журналах, співавтором п’яти підручників і дев’яти монографій, низки методичних посібників, маєте чимало патентів й авторських свідоцтв на винаходи. Під Вашим керівництвом виконано та захищено шість кандидатських дисертацій.

Пройдений Вами життєвий шлях – це шлях цілеспрямованої людини, талановитого керівника, високопрофесійного фахівця, який розв’язує найскладніші завдання в усіх сферах своєї багатогранної діяльності. Ви багато зробили для виховання інтелектуальної еліти Одещини й України. Як мудрий і прозорливий керівник Ви чудово розумієте важливість поширення свого безцінного досвіду, багато сил віддаєте підготовці, навчанню молодих фахівців, а Ваші наукові праці є безцінним внеском у розвиток суспільства! Під Вашим керівництвом підготовлено цілу плеяду чудових лікарів і вчених, які успішно працюють у системі охорони здоров’я. Вражаюча працездатність й оптимізм, чуйність та доброзичливість, прагнення допомогти друзям і колегам завжди привертають до Вас співробітників, які цінують дружнє ставлення, простоту спілкування, чуйність і щиросердність, викликають вдячність і повагу всіх, хто Вас знає.

Прийміть наші щирі побажання міцного здоров’я, благополуччя та багато сил для подальшої плідної діяльності! Бажаємо Вам успіхів й натхнення у благородній справі збереження здоровя людей, щастя Вам і  Вашим близьким, добрих стосунків та розуміння у колективі, успіхів і нових звершень на благо української медицини, освіти та науки!