VII Конгрес АГЕТ України

3 жовтня в головному корпусі ОНМедУ відбулося відкриття VII Конгресу наукового товариства АГЕТ. З вітальним словом виступив голова НТ АГЕТ України, член-кореспондент НАМН України Ю. Б. Чайковський. Він розповів про досягнення наукового товариства за 4 роки, відзначив, що багато що змінилося і сьогодні є про що розповісти і чим поділитися, а також нагородив медалями та грамотами найактивніших науковців.

Протягом двох днів учасники форуму, морфологи з усіх медичних вишів і науково-дослідних інститутів України ділитимуться своїми знаннями, досягненнями і напрацюваннями в науковій і педагогічній діяльності. Також у роботі Конгресу взяв участь професор з Іспанії Мауріціо Чекареллі. Його доповідь про індуковані клітини плазми крові була з цікавістю сприйнята слухачами та викликала чимало питань.

Програма Конгресу багатогранна й обсяжна. Голова локального організаційного комітету О. Л. Аппельханс упевнена, що всі учасники отримають і нові знання, і нові враження, а тому з’явиться бажання знову творити і розвиватися. Втім, саме для цього і організуються будь-які наукові форуми.