Виховний захід щодо святкування 208-ї річниці з дня народження великого українського поета Тараса Шевченка

9 березня відзначалася пам’ятна дата – 208-ма річниця з дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. З цієї нагоди зі студентами І курсу 2-ї групи стоматологічного факультету кафедрою суспільних наук був проведений виховний захід. Метою було показати значимість постаті Кобзаря для людства, поглибити знання з краєзнавства, розвити творчі здібності студентів, показати актуальність творів та зв’язок поета із сьогоденням, виховати повагу і шану до велета України – Т. Г. Шевченка.

Під час проведення заняття студентами були прочитані вірші великого Кобзаря, твори про його долю інших авторів, прозвучали пісні на слова Тараса Шевченка у виконанні сучасних співаків.