Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє»

За ініціативи Київського університету імені Бориса Грінченка та Національного академічного оркестру народних інструментів України з 1-го до 28-го червня 2022 року буде проходити щорічний Відкритий патріотичний фестиваль-конкурс «Народ-герой героїв появляє» серед учнів, студентів, громадян України та інших держав віком від 14 до 30 років.
Мета Фестивалю-конкурсу — поширення патріотичних ідей засобами мистецтва, виявлення та підтримка талановитих учнів, студентів та молоді, сприяння становленню української та європейської ідентичності, заохочення до патріотичної творчості захисників України шляхом участі в мистецьких проєктах.
Фестиваль-конкурс “Народ-герой героїв появляє” проводиться у двох
категоріях — «Професіонали» та «Аматори» за номінаціями:
– Образотворче мистецтво;
– Декоративно-прикладне мистецтво та художні ремесла;
– Фотомистецтво;
– Вокальне мистецтво;
– Хорове мистецтво;
– Інструментальне виконавство;
– Хореографічне мистецтво;
– Театральне мистецтво;
– Літературна творчість;
– Художнє слово;
– Дизайн;
– Журналістика;
– Медіамистецтво.
Реєстрація робіт відбудеться з 1 по 23 червня 2022 року за посиланням: https://forms.gle/G291oq64dWcmT7Kg9
Визначення переможців фестивалю та нагородження відбудеться 27 червня
2022 року.
Додаткову інформацію можна дізнатись, написавши на електронну адресу: [email protected], або за телефоном 067-424-30-40 Людмила Біжик.
Афіша, інформаційний лист, сайт: сpf.kubg.edu.ua фестивалю-конкурсу
додається.