Відбувся перший семінар Ради Товариства молодих вчених, присвячений темі: «PhD. Особливості захисту дисертації»

12 жовтня 2021 року в онлайн-форматі відбувся перший семінар Ради Товариства молодих вчених, присвячений темі: “PhD. Особливості захисту дисертації”.

Спікер заходу, відповідальна за створення спеціалізованих вчених рад в Одеському національному медичному університеті, асистент кафедри дитячих інфекційних хвороб А. В. Зарецька підготувала чудову презентацію програми PhD, пояснила існуючі аспекти, нюанси та специфіку роботи в аспірантурі у межах підготовки здобувачів звання доктора філософії.

Аліна Зарецька відповіла на всі запитання, що були поставлені аудиторією, та виявила свою готовність до дорадчої підтримки молодих вчених ОНМедУ.

Учасники семінару висловили подяку спікерові за необхідну в їхній роботі інформацію.

Презентація програми додається нижче:

PhD_Особливості захисту дисертації