Валерій Запорожан: ОНМедУ та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали меморандум про співробітництво

Одеський національний медичний університет та Агенція регіонального розвитку Одеської області підписали меморандум про співробітництво.

Відповідно до документу, співробітництво сторін спрямоване на соціально-економічний та культурний розвиток громад Одеської області шляхом залучення інвестицій, створення сприятливих умов для діяльності інвесторів, підготовки та реалізації інвестиційних й грантових проектів, поліпшення бізнес-клімату.

Як наголосив ректор ОНМедУ, академік Валерій Запорожан, університет є найпотужнішим науковим центром півдня України і тому завжди був задіяний у розвитку Одещини. «Ми хочемо бути корисними, робити свій внесок в соціальний і економічний розвиток рідного міста. Саме тому ми завжди долучаємося до проектів, що реалізує міська влада, розширюємо партнерську мережу. Ми активно взаємодіємо з міжнародними організаціями і донорами, ми завжди готові ділитися цим досвідом та впроваджувати кращі світові і європейські практики тут, в Одесі. Тому ми налаштовані на плідну співпрацю, яка, я переконаний, принесе користь всім нам», — сказав Валерій Запорожан.

«Я переконаний в тому, що наше співробітництво буде плідним та принесе багато користі як Одеському національному медичному університету, так і нашому регіону», — додав т.в.о директора Агенції регіонального розвитку Андрій Шестаков.