В ОНМедУ триває вступна кампанія

В Одеському національному медичному університеті триває прийом заяв та документів для вступу на навчання. За 5 днів інтенсивної роботи Приймальної комісії кількість поданих заяв від вступників збільшилась в 1,3 рази порівняно з відповідним періодом минулого року, з яких 94 % — в електронному вигляді.
Найбільшою популярністю користується спеціальність 226 «Фармація», кількість заяв на яку зросла приблизно в 2 рази в порівнянні з 2019 роком.
Треба зазначити, що через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» станом на 18.08.2020 р. було подано 7 заяв.
При Приймальній комісії активно продовжує працювати консультативний центр, який надає допомогу в створенні електронних кабінетів та подання заяв до вищих навчальних закладів України. 92 абітурієнта скористалися допомогою працівників консультативного центру.
Одеській національний медичний університет запрошує всіх бажаючих вступити на навчання до своїх лав.