В ОНМедУ провели традиційне анонімне опитування студентів

На початку червня 2020 року в ОНМедУ було проведене вже традиційне щорічне анонімне опитування студентів «Студентська думка».
Цього року опитування проводили в умовах карантину і з врахуванням всіх необхідних протиепідемічних застережень.
До анкети входили, серед інших, питання стосовно мотивації навчання в ОНМедУ, респондентів просили охарактеризувати кафедри за рівнем організації навчального процесу та поділитися інформацією, чи мали місце з боку викладачів прояви недоброчесного виконання службових обов’язків. Студентам було запропоновано надати рекомендації, спрямовані навчальному відділу, деканатам, кафедрам, керівництву гуртожитків, бібліотеки, їдальні.
Із побажань, які були зазначені респондентами, можна виділити створення зони для відпочинку та розваг для студентів, збільшення простору студентських їдальнь та оптимізацію навчального розкладу.
Інформація, отримана з анкет, буде використана адміністрацією ОНМедУ під час планування та вжиття заходів підготовки до наступного навчального року.