В ОНМедУ пройшла науково-практична конференція «Інноваційні методи діагностики та лікування в акушерстві та гінекології»

Одеський національний медичний університет було засновано у 1900 році як медичний факультет Новоросійського університету. І вже через два роки створена кафедра акушерства і гінекології. Так почалася славетна 120-річна історія Одеської школи акушерів-гінекологів. Саме минулому та новітнім досягненням була присвячена Ювілейна науково-практична конференція «Інноваційні методи діагностики та лікування в акушерстві та гінекології». В роботі конференції прийняли участь 1150 учасників з України та інших країн, формат конференції – онлайн на платформі YouTube.

Учасниками конференції були керівники органів управління охорони здоров’я, а також акушерсько-гінекологічних установ, завідувачі кафедр, професори, доценти, аспіранти, докторанти кафедр акушерства та гінекології, хірургії вищих освітніх медичних установ, представники практичної охорони здоров’я. У заході було представлено близько 40 доповідей на актуальні теми з акушерства і гінекології, перинатології, репродуктології, ендокринології, хірургії, організації освітнього процесу.