В Одеському національному медичному університеті йде набір в інтернатуру

У цьому навчальному році вступ залишиться таким же, як і раніше. Важливо відзначити, що набір проводитися з суворим урахуванням усіх протиепідемічних правил.

Число студентів, що бажають наблизитися до лікарської кар’єрі, залишається таким же, як і в минулому році. Найбільша кількість студентів, які подають документи на факультет післядипломної освіти, — з Одеси, але також до нас проявили інтерес випускники Запорізького державного медичного університету, Донецького національного медичного університету та Харківського національного медичного університету.

Основними спеціальностями, на які припав вибір студентів, виявилися: стоматологія (даний напрямок, як і раніше, займає лідируючу позицію), терапевтичні спеціальності та дерматовенерологія.