Участь в онлайн-семінарі з визнання іноземних освітніх кваліфікацій Центру ENIC Ukraine

11 липня 2023 р. визнавачі Центру ENIC Ukraine організували онлайн-семінар «Визнання іноземних освітніх кваліфікацій в Україні: валідація та підготовка документів до визнання». У заході взяли участь 224 фахівці із 111 закладів освіти, в тому числі від ОНМедУ учасниками заходу були:  Едуард Бурячківський – проректор з науково педагогічної роботи; Ольга Гончаренко – декан міжнародного факультету; Вадим Майдан – начальник відділу міжнародних освітніх програм.

Семінар було організовано за фінансової підтримки Ради Європи в рамках проєкту UaReNext «Імплементація Лісабонської конвенції про визнання – підтримка центрів ENIC».

У своїх виступах фахівці ENIC Ukraine акцентували увагу учасників семінару на важливих моментах у визнанні іноземних кваліфікацій, ознайомили з особливостями визнання документів з рф та рб,  розповіли про можливості проведення процедури валідації, детально розглянули вимоги до підготовки пакета документів, ознайомили з етапами процедури визнання та надали відповіді на актуальні питання за темою заходу.

Під час роботи в окремих групах-воркшопах учасники семінару мали змогу поспілкуватися із фахівцями ENIC Ukraine, взяли активну участь в обговоренні практичних кейсів з верифікації документів, перевірки статусу закладу освіту та визначення прав, які надає освітній документ.

Контакти Центру ENIC Ukraine:

e-mail: [email protected]; тел. +38044 484-64-25.

Сайти:

https://naric.in.ua
https://enic.in.ua
https://apostille.in.ua