Участь у програмі FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP)

Від імені Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта вітаємо вас і нагадуємо про щорічні конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта для молодих викладачів та дослідників.

До 1 листопада триває приймання заявок для участі у програмі FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM (FRDP): Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-development-program/.

У четвер, 20 жовтня, о 20:00, Програма імені Фулбрайта запрошує всіх зацікавлених на онлайн презентацію програми для молодих дослідників та викладачів Fulbright Research and Development Program (FRDP) 2023-2024. Презентації відбуватимуться на платформі ZOOM. Зареєстровані учасники отримають деталі участі на електронну адресу, вказану у реєстраційній формі, за годину до початку зустрічі.

Реєстрація за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdgIirnCY386vGri_OCYm-WYdOGHVT6l5BN4ywyVUcSj6RF2w/viewform

Інформацію можна буде також знайти на фейсбук-сторінці Програми ім. Фулбрайта:

https://www.facebook.com/events/793452788601229?ref=newsfeed