У новому навчальному році на кафедрі нормальної та патологічної клінічної анатомії проведені перші тренінги

Новий навчальний рік ще тільки-но розпочався, а на кафедрі нормальної та патологічної клінічної анатомії вже пройшли перші тренінги. Лікарі з різних куточків України отримали можливість вдосконалити свої практичні навички з серцево-легеневої реанімації, прееклампсії та еклампсії. Співробітники кафедри нормальної та патологічної клінічної анатомії за підтримки професора кафедри акушерства і гінекології № 2 Володимира Вікторовича Артьоменка та асистента кафедри акушерства і гінекології № 1 Людміли Іванівни Берлінської, інженеру Центру інноваційних технологій навчання Дмитра Володимировича Людвинського надали теоретичну, методичну та практичну допомогу практичним лікарям, керівникам медичних закладів.

Щира подяка за активну участь в підготовці та проведенні тренінгів працівникам кафедри нормальної та патологічної клінічної анатомії: О. С. Єгоренко, Д. Ф. Караконстантину, М. П. Перваку, В. І. Онищенку, Н. А. Красуліній, К. Р.Каримовій, І. С. Арнеуту!

В. о. завідувача нормальної та патологічної клінічної анатомії

професор О.Л. Аппельханс

Фото 1.  Асистент Д.Ф.Караконстантин демонструє заходи серцево-легеневої реанімації.

Фото 2. Учасниця тренінгу відпрацьовує навички надання невідкладної допомоги.

Фото 3. Професор В.В. Артьоменко пояснює нюанси роботи з манекеном.

Фото 4. Асистент М.П. Первак обговорює з слухачами ситуаційне завдання.