Триває вступна кампанія в Одеському національному медичному університеті

До завершення вступної кампанії в Одеському національному медичному університеті залишився один тиждень. 9 серпня 2021 року оголошені списки абітурієнтів, зарахованих на місця державного замовлення. В цьому році навчатися безкоштовно на медичних та стоматологічному факультетах зможуть в 1,5 рази більше студентів ніж в минулому році.

Вступники за контрактною формою навчання ще мають час, щоб долучитися до студентських лав ОНМедУ та отримати можливість навчатися в одному з найстарших і водночас найпрогресивніших університетів України.

Прийом оригіналів документів для вступу за контрактною формою навчання буде завершено 15 серпня о 12.00.

Нагадуємо, що Приймальна комісія працює з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 16:00, в суботу — з 9:00 до 13:00, в неділю, 15 серпня 2021 року, — з 9:00 до 12:00.

Чекаємо на Вас!

З усіх питань стосовно вступу до Одеського національного медичного університету звертайтесь за телефоном (048) 723-35-67 та е-поштою: [email protected]