Третя катарська міжнародна премія з діалогу між цивілізаціями

У рамках співпраці між кафедрою Ісламської світової освітньої, наукової та культурної організації (ISESCO) з альянсу цивілізацій на факультеті шаріату та ісламознавства Катарського університету, Катарським комітетом з альянсу цивілізації при Міністерстві закордонних справ Держави Катар та Федерацією міжнародних ісламських університетів ISESCO оголошено конкурс на отримання Третьої катарської міжнародної премії з діалогу між цивілізаціями (2020-2021 рр.) на тему: «Роль інформаційно-просвітницьких засобів та медіа в консолідації цінностей співіснування та припинення мови ворожнечі».

Бажаючі взяти участь у згаданому вище заході мають можливість подати заявку до 1 липня 2020 року, надіславши її на електронну пошту: [email protected].

Переможці конкурсу будуть оголошені у II півріччі 2021 року і отримають приз у вигляді грошової винагороди.

З детальною інформацією щодо умов участі можна ознайомитись за посиланням – https://www.diae.events/en/events/qatar-global-award-for-dialogue-among-civilizations-third-session-2020-2021/.

Загальна інформація додається англійською мовою.