Третій український форум міжнародної освіти 22 – 23 квітня

Сьогодні разпочався ІІІ Український форум міжнародної освіти.

Український форум міжнародної освіти – це масштабний освітній захід, який збирає на одному майданчику ключових експертів з метою розширення освітніх можливостей України для іноземних громадян.

Форум проходить в онлайн-форматі. Долучитися можуть усі охочі, відкрита трансляція відбуватиметься на facebook-сторінках Міністерства освіти і науки України та Study in Ukraine.

Організаторами Форуму є державне підприємство «Український державний центр міжнародної освіти» і Міністерство освіти і науки України.

Захід проходитиме у співпраці з EducationUSA.

Спікери форуму: заступник Міністра освіти і науки України з питань європейської інтеграції  Андрій Вітренко, президент НАПН України Василь Кремень, директорка Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова. Також на учасників чекають цікаві виступи закордонних і українських дипломатів, провідних освітян та фахівців у сфері інтернаціоналізації вищої освіти.

Вектори роботи Форуму:

* – сучасні тенденції інтернаціоналізації вищої освіти;
* – організація набору та навчання іноземних студентів в Україні;
* – розвиток співробітництва в сфері міжнародної освіти;
* – маркетинг в освіті;
* – розвиток відділів по роботі з іноземними студентами в ЗВО.

Форум відбувається на виконання Указу Президента України № 210/2020 «Про вдосконалення вищої освіти в Україні», зокрема з метою популяризації можливостей здобуття вищої освіти в Україні для іноземних студентів.

Приєднуєтесь за посиланням