Нове покоління «Діти війни»

4 червня — День вшанування пам’яті дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. За даними ВООЗ, 10 % дітей, які пережили травматичну подію, пізніше матимуть симптоми психологічної травми, а ще 10 % — демонструють тривожний розлад, депресію і психосоматичні розлади.
Кожен з нас своє дитинство пов’язує з різноманітними веселощами, дитячими майданчиками, подарунками та прогулянками з батьками. Але страшна війна з російським агресором водночас перетворила найщасливіший період життя на жах! Неможливо повірити, що в XXI столітті в центрі Європи, в Україні, з’явиться нове покоління, яке отримає статус «діти війни» з наслідками посттравматичного стресового розладу.