Терміново!!! Потрібні лікарі, середній та молодший медичний персонал!

Шановні лікарі та студенти!

Департамент охорони здоров’я Одеської міської ради повторно звертається до Вас по допомогу у боротьбі з СОVID-19.

В цей час, просимо Вас долучитись  до роботи у закладах охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади м. Одеси у разі масового надходження пацієнтів з СОVID-19.

Хворим з СОVID-19 медична допомога буде надаватись в таких закладах охорони здоров’я:

На першому етапі – в КНП «Міська клінічна інфекційна лікарня» ОМР.

На другому етапі:

• в КНП «Міська клінічна інфекційна лікарня» ОМР;
  • в КНП «Пологовий будинок № 2» ОМР;
  • в КНП «Міська дитяча клінічна лікарня № З» ОМР;
  • в КНП «Міська клінічна лікарня № 1» ОМР;
  • в КНП «Міська клінічна лікарня № 10» ОМР;
  • в КНП «Міська лікарня № 5» ОМР;

На третьому етапі – в КНП «Міська клінічна лікарня № 11» ОМР.

Відповідно до нині чинних нормативно-правових актів, лікарі, що залучені до надання медичної допомоги хворим з СОVID-19, будуть отримувати заробітну плату у розмірі від 25 до 31 тисячі гривень на місяць, в залежності від їх кваліфікаційної категорії та стажу роботи.

Також, інформуємо, що у закладів охорони здоров’я існує потреба у середньому та молодшому медичному персоналі.

Відповідно до нині чинних нормативно-правових актів, медичні сестри, що залучені до надання медичної допомоги хворим з СОVID-19, будуть отримувати заробітну плату у розмірі від 22 до 25 тисяч гривень на місяць, в залежності від їх кваліфікаційної категорії та стажу роботи. Молодші медичні сестри21 тисячу гривень.

Інформуємо  про можливість тимчасового працевлаштування студентів ОНМедУ до закладів охорони здоров’я міста Одеси: студенти 1-3 курсів – на посади молодших медичних працівників, а студенти 4-6 курсів – на посади середніх медичних працівників.

Працевлаштування до закладів охорони здоров’я буде здійснюватись за строковим трудовим договором.

Якщо Вас зацікавила ця пропозиція, звертайтеся за телефоном:

+38 097 474 05 97  Анісімов Володимир Юрійович (декан фармацевтичного факультету ОНМедУ).

Сподіваємося на Вашу відданість обраній професії та плідну співпрацю!