Святкування 14 жовтня в ОНМедУ

14 жовтня ми відзначали такі значущі для України свята, як День захисника України, День українського козацтва, День створення української повстанської армії (УПА),  Покрову Пресвятої Богородиці.

Стало традицією на кафедрі суспільних наук ОНМедУ до цього дня провадити спеціальні виховні заходи. Цього року ми не зрадили традиції. З переходом на дистанційну роботу і виховні заходи перейшли в онлайн режим.

Доцент, кандидат історичних наук Подкупко Тетяна Леонідівна зі студентами 3 групи медичного факультету ІІ курсу провели святкування на платформі Zoom.

Студенти виявили жвавий інтерес і зацікавлення заходом, прочитали тематичні доповіді та вірші, ознайомились з історичною канвою свята. Заспівали пісню «Їхав козак за Дунай». Обговорили як історичні, так і морально-етичні проблеми, які виникали у козацтва на Задунайській Січі, складності життя на території Османської імперії. Також дізнались про історичні події, які передували встановленню «Дня захисника України», «Дня козацтва» як державного свята, розглянули народні традиції та релігійні витоки свята Покрови.

Звісно, всім не вистачало живого спілкування. Згадали, як рік тому з цією ж групою, мали можливість відвідати Музей козацтва, організувати вшанування українських Героїв на кафедрі суспільних наук.

Виховний захід був плідним, цікавим, корисним для майбутніх лікарів.