Святкуємо разом!

Новорічні свята об’єднують увесь світ. В очікуванні дива та цікавих подій ми звертаємо увагу на коріння наших культур і традиції предків.

Кафедра суспільних наук під головуванням доцента Ольги Сікорської щорічно знайомить студентів-іноземців з колоритом українських календарних звичаїв.

У грудні студенти 3, 4 і 6 груп 1 курсу міжнародного факультету спеціальності «фармація» з викладачем – доцентом Оленою Уваровою провели заходи, присвячені календарним традиціям на теренах України. Було проведено бесіди про народні свята грудня. Викладач повідомила про свята Катерини, Андрія, Миколая, розповіла про традиції та обряди, пов’язані з ними, повідомила про традиції зустрічі Нового року та святкування Різдва.

Студенти-іноземці із захватом розповіли про традиції зимових свят у своїх країнах. Було обговорено особливості української культури – походження і значення календарних обрядів, історію релігії на українських теренах. Студенти зацікавилися духовною культурою України, ставили питання щодо її різноманітності.

Бесіди пройшли дуже насичено і стали важливими для популяризації української культури.

Колектив кафедри суспільних наук вітає всіх співробітників і студентів ОНМедУ з прийдешніми святами! Бажає міцного здоров’я, натхнення і енергії у Новому році!!!