Святковий селектор із закладами охорони здоровʼя Одеської області

З нагоди Дня медичного працівника, сьогодні в телемедицині Департаменту охорони здоровʼя Одеської ОВА провели святковий селектор із закладами охорони здоровʼя Одеської області!

До участі були запрошені почесні гості – Перший заступник голови Одеської ОВА Борис Волошенков, директор Департаменту охорони здоров’я Одеської міської ради Левон Нікогосян, директор Південного міжрегіонального департаменту НСЗУ Денис Чорний, керівник Одеської обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я України Галина Кокшарова, директор Навчально-наукового інституту публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка» Микола Іжа, ректор Одеського національного медичного університету Валерій Запорожан.

Модератором селектору виступила т.в.о. директора Департаменту охорони здоровʼя ООВА Оксана Рокунець-Сорочан. Також були присутні заступники директора Департаменту – Анжела Попадюк та Марія Грушка.

Під час селектору хвилиною мовчання вшанували памʼять загиблих медиків з Одещини – Андрія Григорчука та Віталія Синенка.