Святий Миколай у дитячому будинку

Зимова пора року щедра на теплі родинні свята – День Святого Миколая, Новий Рік, Різдво тощо. Мабуть саме свято Миколая найбільш асоціюється з подарунками, допомогою та благодійністю.

Вже вкотре активісти профкому студентів ОНМедУ, за сприяння Громадської ради при Південному міжрегіональному управлінні з питань виконання покарань та громадської організації «Молодіжний центр розвитку», відвідали дитячий будинок, влаштований для дітей, матері яких перебувають у Чорноморській жіночій колонії №74.

Щоразу студенти привозять подарунки для малюків, необхідні гігієнічні речі та ліки. Ця поїздка не стала винятком. Напередодні свята у грудні 2017 року активісти профкому привезли медикаменти, поспілкувалися з адміністрацією, відвідали дитячі групи. Голова профкому Євген Михайлюк наголосив, що студенти-медики залюбки займаються волонтерською діяльністю і раді спільними зусиллями допомагати тим, хто цього потребує.