Студентське наукове товариство та Товариство молодих вчених інформує про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році

Запрошуємо Вас взяти участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук. Конкурс проводиться відповідно до положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.04.2017 р. № 605, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 15.05.2017 р. за № 620/30488, з метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання.

Конкурс проводиться у два тури:

— перший тур — у закладах вищої освіти, жовтень 2019 року — січень 2020 року;

— другий тур — у базових закладах вищої освіти, лютий — квітень 2020 року.

Перелік галузей наук (спеціальностей), за якими проводиться Конкурс:

— «Стоматологія»;

— «Медицина»;

— «Теоретична медицина»;

— «Фармація, промислова фармація»;

— «Педіатрія»;

— «Клінічна та фундаментальна медицина, профілактична медицина, стоматологія, фармакологія, фармація» (англійською мовою).

Просимо завідувачів кафедр провести відбір студентських наукових робіт відповідно до Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук та нести персональну відповідальність за наявність та якість студентських наукових робіт, наданих до конкурсу.

Повний пакет документів від кафедри просимо передати особисто Голові комісії д. мед. н., професору Юшковській О. Г. до 27 грудня 2019 року. З умовами проведення Конкурсу та документами, які входять в пакет, ви можете ознайомитись за електронною адресою http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/z0389-12.