Студенти ОНМедУ: З турботою про ментальне здоровʼя кожного українця!

Представники студентського наукового товариства кафедри психіатрії, наркологіі, медичної психології та психотерапії» ОНМедУ на постійній основі відвідують дитяче відділення КНП ООМЦПЗ, який є клінічною базою кафедри.

Зараз у відділенні перебувають 15 дітей. Найменшої Каті — 7, найстаршому Віталіку — 15. Діти евакуйовані з затоплених районів Херсонської області. Вони не мають рідних і знаходяться під опікою держави. Психіатри і психологі всіма силами підтримують малюків та шукають різні способи для збереження їхнього ментального здоровʼя.

Один із дієвих способів — зустрічі та спілкування зі студентами. Дітки з нелегкою сирітською долею щиро радіють кожній зустрічі. І на запитання «Як ти?» вони відповідають «Все добре». А тим часом кожен з них потребує фахового втручання, бо вже має діагноз і групу інвалідності.

Увага і можливість спілкування для цих дітей — найважливіше! Студенти Одеського медичного університету як завжди прийшли не з порожніми руками — фрукти, солодощі , лимонад, новенький футбольний мʼяч. На цей раз ще привели аніматорів, які приготували цікаві та веселі конкурси. Шум, сміх, ігри — щастя в очах маленьких пацієнтів та тепло на душі у майбутніх лікарів.

Через два тижня заплановано чергову зустріч, яка подарує тепло та радість хлопчикам і дівчаткам з дуже складною долею.