Спростування неправдивої та викривленої інформації відносно проведення камеральної перевірки стосовно реєстраційних дій щодо ОНМедУ, проведених державним реєстратором – приватним нотаріусом Дишлевою Т.В.

ОНМедУ отримало повідомлення від МОЗ України відносно проведення камеральної перевірки стосовно реєстраційних дій щодо ОНМедУ, проведених державним реєстратором – приватним нотаріусом Дишлевою Т.В., та притягнення останньої до адміністративної відповідальності.

Звертаємо увагу, що предметом зазначеної перевірки не була законність чи незаконність виконання обов’язків ректора ОНМедУ Сухіним Ю.В.!!!

У даному випадку Мін’юстом були виявлені лише порушення нотаріусом, як державним реєстратором, законодавства про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Притягнення нотаріуса до адміністративної відповідальності НЕ СВІДЧИТЬ про недостовірність відомостей, внесених таким нотаріусом, як державним реєстратором, до Єдиного державного реєстру, а також НЕ Є ПІДСТАВОЮ для скасування відповідних реєстраційних дій.

Крім цього, зазначене містить для ОНМедУ виключно інформаційний характер і не несе жодних юридичних наслідків!!! Що також вказано у листі Мін’юсту від 22.02.2019 року № 6950/26568-26-18/19.3.1.

Наголошуємо, що станом на сьогодні внесені до ЄДР відомості щодо керівника ОНМедУ Сухіна Ю.В. не виключені з ЄДР та не скасовані, щодо відомостей про керівника ОНМедУ в ЄДР зазначена наступна інформація:

«СУХІН ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ – керівник з 31.08.2018 (Т.В.О. ректора ОНМедУ, який має право здійснювати безпосереднє управління діяльністю ОНМедУ, а саме здійснювати повноваження, права та обов’язки, передбачені ст.34 ЗУ “Про вищу освіту” та п. 1 розділу VІ Статуту ОНМедУ);

СУХІН ЮРІЙ ВІТАЛІЙОВИЧ – підписант з 31.08.2018 (т.в.о. управління діяльності ОНМУ, здійснювати повноваження, права та обов’язки, передбачені ст. 34 ЗУ “Про вищу освіту” та п.1 розділу VІ Статуту ОНМУ, затвердженого Наказом МОЗ України від 18.08.2016 року №863)».

Також повідомляємо, що ухвалою Одеського окружного адміністративного суду у справі № 420/6440/18 від 11 грудня 2018 року зобов’язано ГУ ДКСУ в Одеській області здійснювати платежі ОНМедУ лише за підписом т.в.о. ректора ОНМедУ Сухіна Ю.В.

До того ж, відповідно до вимог бюджетного законодавства органи Казначейства проводять платежі на підставі документів, відомості у яких відповідають ЄДР.

При цьому, враховуючи висловлювання Дубініної В.Г. щодо можливості останньої підписати кошториси ОНМедУ, повідомляємо, що Дубініна В.Г. НЕ МАЄ ЖОДНОГО ЗАКОННОГО ПРАВА виконувати будь-які обов’язки ректора ОНМедУ, що підтверджується наступним:

– з 06 вересня 2018 року Дубініна В.Г. звільнена з ОНМедУ Наказом № 606-л та станом на сьогодні не перебуває в трудових відносинах з ОНМедУ;

– ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва від 27 вересня 2018 року у справі № 826/13413/18 зупинено дію Наказу МОЗ України від 07 вересня 2018 року № 1638, яким МОЗ України незаконно визнало виконання обов’язків ректора ОМНедУ Дубініною В.Г.

Звертаємо увагу, що Дубініна В.Г. взагалі ніколи не була включена до ЄДР як керівник або в.о. ректора ОНМедУ!!!, а відтак будь-які твердження Дубініної В.Г. щодо виконання нею обов’язків ректора ОНМедУ та виплати зарплат за її підписом є абсолютно незаконними, не відповідають дійсності та не можуть бути реалізовані.

Таким чином, станом на сьогодні Сухін Ю.В. є законним тимчасово виконуючим обов’язки ректора ОНМедУ.

ОНМедУ вже протягом 10 місяців регулярно є об’єктом провокацій. МОЗ на чолі з в.о. міністра Уляною Супрун відкрито знущаються над людьми. Вони тримають в постійній напрузі співробітників ОНМедУ, університетських клінік, студентів, а також пацієнтів.

4 місяці співробітники всіх підрозділів, включаючи університетські клініки, не отримують зарплату, студентам не виплачують стипендію, гуртожитки відключені від газу. До речі, це вперше за роки незалежності України ОНМедУ не може оплатити комунальні послуги, навіть в страшні 90-ті медуніверситет – єдиний вуз в Одесі, який не йшов на зимові канікули.

І керівників МОЗ чомусь це зовсім не цікавить! А, здавалося б, вони ж є представниками найгуманнішої професії! І така цинічна байдужість до своїх колег! МОЗ ігнорує свою основну задачу — піклуватися про здоров’я громадян України та розвивати охорону здоров’я в країні. Знайшовши в особі зрадників університету В. Дубініної, К. Аймедова, І. Пастернака та їх прибічників потужну підтримку, Супрун цілеспрямовано намагається розвалити один з найсильніших медичних вузів Європи, а тим самим позбавити медичну галузь кадрів, а пацієнтів — шансу на одужання.

ОНМедУ — перший в Україні медичний вуз, який відновив роботу університетських клінік, завдяки чому зміг сам себе фінансувати на 86 %. Хіба це не досягнення? Держава зі свого бюджету виділяє лише 14% на університет. Хіба це не економія для країни? Дивує, що байдуже ставлення Уляни Супрун до українського законодавства вітається Мін’юстом України. Виходить, що некомпетентна в. о. міністра Уляна Супрун вище Закону України! Вона плює на судові рішення, включаючи й апеляційної інстанції, і поширює завідомо брехливу інформацію. В черговий раз її поплічниками розносяться чутки, що Ю. В. Сухін не є керівником ОНМедУ і виключений з Єдиного державного реєстру. Однак, ця інформація не має жодного відношення до правди і є нічим іншим як маніпулюванням та перекрученням фактів.