Спростування маніпулятивної інформації щодо рішення Верховного Суду України

З метою уникнення введення в оману сторонніми особами працівників та студентів Одеського національного медичного університету, а також громадськості, повідомляємо про поширення в мережі Інтернет недостовірної інформації про діяльність та управління ОНМедУ.
У мережі Facebook прибічниками Аймедова К.В. та Дубініної В.Г. активно поширюється публікація під назвою «Верховний Суд встановив незаконність блокування діяльності ОНМедУ Окружним адміністративним судом м. Києва».
Однак, зміст вказаної публікації не відповідає дійсності та є черговим перекрученням та викривленням фактів.
По-перше, ще до ухвалення рішення Верховним Судом, ухвали про забезпечення позову у справі № 826/13413/18, включаючи заборону МОЗ України призначати в.о. ректора ОНМедУ, були скасовані, у тому числі, за заявою т.в.о. ректора ОНМедУ Сухіна Ю.В., а саме: 10 грудня 2019 року ухвалою Окружного адміністративного суду м. Києва, 12 березня 2020 року постановою Шостого апеляційного адміністративного суду.
Тобто, постанова Верховного Суду жодним чином не впливає на здійснення МОЗ України управління ОНМедУ.
По-друге, незаконність внесення змін керівника державної установи до Єдиного державного реєстру встановлюється лише рішенням суду або наказом Мін’юсту.
Станом на сьогодні в ЄДР містяться відомості про Сухіна Ю.В. як т.в.о. ректора ОНМедУ, які не були визнані незаконними ні рішенням суду, ані наказом Мін’юсту.
По-третє, відсутність фінансування ОНМедУ у 2019 році була виключно наслідком протиправної бездіяльності тодішнього керівництва МОЗ України.
При цьому, справедливість була відновлена саме завдяки зверненню ОНМедУ під керівництвом Сухіна Ю.В. до суду, оскільки лише після ухвалення 26 вересня 2019 року Окружним адміністративним судом м. Києва рішення у справі № 640/8411/19 та залишення його без змін постановою Шостого апеляційного адміністративного суду 21 листопада 2019 року, МОЗ України затвердило кошториси ОНМедУ на 2019 рік.
Просимо довіряти лише надійним джерелам інформації та не піддаватися на провокації та фальсифікації сторонніх осіб!