Спілкування без обмежень

У вівторок, 10.04.18, на кафедрі акушерства та гінекології № 1 (завідувач- професор Гладчук Ігор Зіновійович)  відбувся черговий захід  – Discussion Club.

Запропонована дискусія на тему «International features of birth regulation. Міжнародні особливості регуляції народжуваності» проходила англійською мовою і як завжди викликала жвавий інтерес серед  вітчизняних та іноземних студентів  нашого університету.

Керівництвом університету та кафедрою акушерства та гінекології №1 були надані умови для створення творчого середовища дискусійного клубу.
В якості модераторів заходу виступали завуч кафедри акушерства та гінекології №1 професор Волянська Алла Георгіївна, заступник декану медичного факультету №1 доцент кафедри судової медицини Уманський Дмитро Олександрович, асистент Каштальян Наталія Михайлівна, асистент Садовнича Олена Олександрівна,  клінічний ординатор Кушнір Галина Юріївна, член Ради Товариства Молодих Вчених Добровольський Андрій.

З яскравими презентаціями на тему «Планування вагітності» та «Сучасні проблеми фетоциду жіночої статі в Індії»  виступили староста СНТ кафедри акушерства та гінекології №1 Тодорова Тетяна Петрівна та студент 4 курсу міжнародного факультету Джатана Харманпріт Сінгх.

Найбільш жваве обговорення викликали такі питання: «Що робити, якщо батько хоче зберегти вагітність, а мати проти?», «Аспекти планування сім’ї серед країн Близького Сходу та Африки» та «Моральне ставлення до безшлюбних вагітностей серед країн Європи, Близького Сходу та Африки». Були розібрані життєві ситуації, надані професіональні консультації модераторами.

Надана можливість вільного спілкування із проблемних питань отримала дуже схвальні відгуки студентської спільноти та відкрила нові горизонти для наступних засідань.

Кафедра акушерства та гінекології №1 щиро запрошує всіх бажаючих приєднатись до участі у наступному засіданні дискусійного клубу на тему «Неплідність. Допоміжні репродуктивні технології»!