100 видатних випускників (проф. Шнайдер)

Сьогодні ми розповімо Вам про ще одного видатного випускника Одесского національного медичного університету – Шнайдера Станіслава Аркадійовича -директора ДУ Інститут Стоматології та Щелепно-Лицевої Хірургії НАМН України, завідуючого кафедрою загальної стоматології ОНМедУ, професора, доктора медичних наук, Заслуженого діяча науки і техніки України, вице-президента Асоцiацiї Стматологiв Украини.
Його шлях до цієї спеціальності почався ще в 80-х роках минулого сторіччя. У 1988 році він закінчив Одеське медичне училище №1 з відзнакою за спеціальністю «Зубний технік», пiсля працював зубним техніком в Одеській областній клінічній стоматологiчнiй поліклініці, а вже в 1995 році закiнчив стоматологічний факультет Одеського державного медичного університету.
З 1997 по 2012 роки – працював завідуючим стоматологічного відділення Міського андрологічного центру.
У 2002 роци Станіслав Аркадійович захистив кандидатську дисертацію та був зарахований на посаду асистента кафедри ортопедичної стоматології Одеського державного медичного університету , у 2006 вже отримав звання доцента цієї кафедри.
У 2012 вiн захищає докторську дисертацию, а з вересня 2013 року вiн очолює кафедру загальної стоматології ОНМедУ.
З лютого 2014 року він є директором ДУ Інститут Стоматології та Щелепно-Лицевої Хірургії НАМН України, у цьому ж роцi йому було Присвоєно звання професора.
Неможливо не відмітити той факт, що, крім медицини, проф. Шнайдер досяг успіху у суспільній діяльності.
З 2006 по 2010 рр. він був депутатом Одеської міської ради, головою постійної комісії з Охорони об‘єктів культурної спадщини та в 2010 році закінчив Одеську національну юридичну академію з відзнакою за спеціальністю «Правознавство».
Основні напрямки його трудової діяльності пов‘язані із розробкою основ профілактики карієсу зубів і захворювань пародонта.
Проф. Шнайдер був нагороджений медаллю за заслуги 3 ступеня, є автором 245 наукових робіт, під його керівництвом було захищено 6 докторських та 8 кандидатських дисертацій.
Дякуємо Вам, Станіслав Аркадійович, за вагомий внесок у розвиток стоматологічної науки. Ви – приклад людини, яка своєю працьовитістю та наполегливістю досягла надзвичайних висот у обраній спеціальності. Університет пишається таким випускником, як Ви!