​Щойно в Одеському національному медичному університеті завершилася щорічна наукова конференція для студентів та молодих вчених “Сучасні теоретичні та практичні аспекти клінічної медицини” з міжнародною участю. Цього року подія була приурочена до 90-річчя з дня народження видатного лікаря-педіатра, професора Б.Я. Резника.

18-19 квітня в стінах нашої Alma-mater зібралися найталановитіші студенти та молоді науковці, аби представити власні дослідження у галузі медичних наук, а також шановні викладачі, професори університету, щоб справедливо їх оцінити. Крім того, вагому підтримку в організації наукового свята надала чинна адміністрація.
​Таким чином, за підведеними підсумками, конференцію 2019 року в ОНМедУ складало 17 секцій, а також фінальне засідання Круглого стола на честь пам’яті Б.Я. Резника. 19 ВНЗ представили свої наукові роботи, серед яких три – із зарубіжних університетів: Гомельский университет  (м. Гомель, Білорусь), MitoBioTech (Каліфорнія, США), School of BioSciences (м. Лондон, Великобританія). Всього заслухано 196 доповідей від 201 доповідача.
​В день пленарного засідання, 19 квітня, кращі наукові роботи були відзначені присудженням призових І, ІІ та ІІІ місць, а їх автори нагороджені дипломами та цінними призами у вигляді нової, яскравої медичної літератури. Кожного переможця особисто привітав т.в.о. ректора Ю.В. Сухін та науковий керівник О.Г. Юшковська. По завершенню церемонії нагородження з результатами проведеної діяльності спілок ознайомили голови СНТ – Широка А.Д. та ТМВ – Миронов О.О. Окрему подяку за наполегливу роботу протягом року проголошено членам активу СНТ, Профспілки, Студентської Ради та Центру творчості ОНМедУ.
​Щиро вітаємо переможців конференції та бажаємо натхнення у науковій діяльності наступного року!
P.S. У Студентського Наукового Товариства та Товариства Молодих Вчених з‘явилась сторінка в Instagram!
Приєднуйтесь за посиланням: