Вітаємо з початком нового навчального року!

Шановні студенти Одеського національного медичного університету!

Вітаємо вас з початком нового навчального року! Ви ще на один крок наблизилися до своєї мрії — служити суспільству, дарувати здоров’я і рятувати життя. Пов’язати свою долю з медициною — означає пройти складний шлях. Впевнені, подолаєте його гідно!

У новому навчальному році на вас чекає ще більше теоретичних знань і практичних навичок, які належить освоїти і вдосконалити до блиску. Це вимагатиме від вас максимум уваги і терпіння. Тільки так можна досягти успіху: невтомною роботою над собою. Для лікарів ця робота триває протягом усього життя: зупинитися в саморозвитку означає перестати бути професіоналами.

Цей навчальний рік стане особливим для всіх нас. Одеському національному медичному університету виповниться 120 років з дня заснування. За ці роки накопичено колосальний досвід, базу знань і компетенцій, сформовано найпотужніші наукові школи. Користуйтеся ними сповна. Вбирайте знання. Переймайте майстерність. Бережіть традиції і передавайте їх молодшим за курсом.

Початок навчального року завжди особливий час для першокурсників. Ми щиро раді вітати вас у багатотисячній родині Одеського національного медичного університету. Попереду роки навчання і сотні випробувань. Будьте жадібними до знань, амбітними і сміливими. Не бійтеся помилятися, бійтеся не прагнути. Викладачі стануть вам наставниками, а колеги по аудиторії — вірними друзями.

Бути студентами Одеського медуніверситету означає не просто вчитися професії. Це означає бути причетними до історії одного з найдавніших і найавторитетніших університетів країни. Тут виросло чимало поколінь талановитих лікарів, видатних учених, організаторів системи охорони здоров’я. Ви повинні продовжити розпочате і примножити їхні досягнення.

Дорогі студенти! Будьте працьовитими і допитливими. Запитуйте, цікавтеся і беріть від навчання все. Будьте стійкими і йдіть до своєї мрії, яким би складним не здавався шлях. Бажаємо вам міцного здоров’я і успіхів у навчанні.

Окремо хотілося б звернутися до колег: викладачів, наукових співробітників, лікарів університетської клініки. Успіхи і досягнення Одеського медуніверситету були б неможливі без вкладу кожного із вас. Дякуємо за високий професіоналізм і вірність справі. Велика гордість працювати з вами пліч-о-пліч. Нехай цей навчальний рік принесе вам нові досягнення, благополуччя і достаток.

З повагою, голова Вченої Ради ОНМедУ Валерій Запорожан

в. о. ректора ОНМедУ Руслан Вастьянов