Розбудова медичних закладів у пріоритеті держави

З робочим візитом у Центрі первинної медико-санітарної допомоги Березівської міської лікарні побували представники Міністерства охорони здоров’я України, державної адміністрації Одеської області та Департамента охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації на чолі з заступником міністра МОЗ Іриною Микичак.

За словами Ірини Микичак, мета визиту — координація роботи медичного персоналу та можливість почути запити, які турбують співробітників лікарні. «Ми створюємо програму президента України «Велике будівництво», в рамках якої в Березівської міської лікарні було відкрито Центр первинної медико-санітарної допомоги та обладнано відділення екстреної медичної допомоги. Ми вкладаємо ресурси бюджету, обладнання, навчаємо кадри, щоб такі опорні лікарні надавали цілодобової допомоги пацієнту», — наголосила заступник міністра.

Директор Департамента охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації Наталія Одарій-Захар’єва додала: «На сьогодні Березівська опорна лікарня стає потужним Центром первинної медико-санітарної допомоги. Додатково з обласного бюджету закуповується сучасне обладнання, з останніх придбань — ендоскопічна стійка. Ми плідно співпрацюємо з Одеським національним медичним університетом для залучення молодих кадрів у лікарні Одеської області. Зараз в цій опорній лікарні опановують медичні навички 11 інтернів, але потрібно більш молодих спеціалістів, на них тут чекають — і тоді лікарня запрацює на повну силу».