Репродуктивне здоров’я у воєнний час

Університет: Університет Даларна, Швеція
Кредит: 7.5 кредитів ЄКТС
Формат: онлайн
Мова викладання: англійська

Одеський національний університет спільно із Університетом Даларна пропонує долучитися до циклу з неформальної освіти на тему «Сексуальне та репродуктивне здоров’я та права підлітків і молоді в Україні» (“Sexual and Reproductive Health and Rights of Adolescents and Young Adults in Ukraine”).

Університет Даларна є одним з найкращих університетів Швеції та визнаний пріоритетним для вступу серед європейських студентів у 2022 році. Університет має великий досвід у викладанні глобальних програм з репродуктивного здоров’я. Ми пишаємося тим, що ми маємо можливість долучитися до освітніх програм такого рівня.

Курс призначений для студентів та інтернів і спрямований на вивчення методів збереження та відновлення репродуктивного здоров’я у часи війни та на післявоєнному етапі.

Досліджуйте разом з найкращими фахівцями зі Швеції різноманітні аспекти щодо впливу війни і різноманітних конфліктів на сімейні відносини, психічне здоров’я, поведінку; методи упередження насильства у сім’ї; сучасні аспекти андрології, гінекології та репродуктивного здоров’я.

Запрошуємо Вас у світ знань і широких освітніх можливостей!

Контактна особа для реєстрації на курс: Борщ Вікторія +380971473003