Продовжується знайомство майбутніх абітурієнтів з ОНМедУ

Одеський національний медичний університет взяв участь у Молодіжному ярмарку вакансій «Траєкторія твоєї кар’єри».

Захід було організовано за підтримки міського департаменту внутрішньої політики та обласного Центру зайнятості. Ініціатором виступила Молодіжна рада при одеському міському голові. В ярмарку взяли участь десятки компаній -потенціальних роботодавців, громадські та благодійні організації, а також   навчальні заклади різних форм акредитацій. Гідну презентацію свого університету  підготували й представники ОНМедУ.

Дивлячись на насичену  програму Одеського національного медичного університету, стало зрозумілим, чому саме тут спостерігалась така велика кількість бажаючих поринути в дивовижний світ «лікарських таємниць». Майстер-класи з профорієнтації, знайомство з освітньою програмою та інформація щодо вибору професії – все це чекало присутню на заході молодь.